همکاران محترم :

لطفا حداکثر تا پایان تیر ماه نسبت به ویرایش یا ثبت اسامی پرسنل مرکز در سایت بهزیستی اقدام تا از مزایا ی تخفیف در ارائه لیست بیمه تامین اجتماعی پرسنل مرکز بهره مند گردید.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و پنجم تیر ۱۳۹۰ساعت 21:57  توسط مدیر وبلاگ  | 

25 الی 31 تیر


هفته بهزیستی


گرامی باد

+ نوشته شده در  جمعه بیست و چهارم تیر ۱۳۹۰ساعت 23:47  توسط مدیر وبلاگ  | 

تعطیلات تابستانه مراکز روزانه به مدت دو هفته در تاریخ  25 تیر الی 7 مرداد  و یا

12 الی 25 شهریور  1390میباشد.

مراکز می توانند دو هفته پیوسته و یا یک هفته ناپیوسته با هماهنگی اداره بهزیستی

شهرستان تعطیلات مرکز خود را تعیین کنند.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و سوم تیر ۱۳۹۰ساعت 23:0  توسط مدیر وبلاگ  | 

1-کپی شناسنامه مددجو

۲-تاییدیه بهزیستی شهرستان مبنی بر سطح ذهنی کودک تربیت پذیر می باشد.

۳-فیش واریزی به ازای هر نفر شرکت کننده و حتی همراه(مددجو،مربی ورزش،خانواده)

 ۱۰۰۰۰۰ ریال وواریز آن به شماره حساب ۰۱۰۵۴۳۰۱۱۴۰۰۱ سیبا بانک ملی بنام خانم مرجان گشتاسبی ایرایی و ارسال آن بهمراه لیست افراد به شماره فکس ۰۱۲۱-۲۲۲۵۰۱۷ تا پایان روز ۲۳/۴/۹۰

۴-تهیه لباس مددجویان با توجه به رنگ تعیین شده برای هر مرکز توسط مرکز مربوطه شامل رنگهای:

نشاط گلوگاه:آبی                       ۲۲ بهمن نکاء:سبز

پردیس ساری:صورتی                 مرکزی بابل:قرمز

طلوع نور:زرد                             پرستو بابلسر:بنفش

کیان جویبار:نارنجی               رویان آمل:سفید

ضمنا قابل ذکر هست برای گروه سنی ۱۰الی ۱۴ سال دختران استفاده از کاور ورزشی با رنگ مربوطه کفایت می کند.

ضمنا هزینه ۱۰۰۰۰ تومان هر شخص بابت صبحانه ،نهار،عصرانه،جایزه برای نفرات برتر،جایزه برای تمامی شرکت کنندگان،تقدیرنامه برای مدیریت مراکز شرکت کننده ،هزینه اردوگاه شهید باهنر کرسنگ آمل و ....می باشد.

زمان برگزاری مسابقات ۲۹/۴/۹۰ در اردوگاه شهید باهنر کرسنگ آمل جنب نارنجستان جاده هراز آمل کنار پارک جنگلی میرزاکوچک خان می باشد.


+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و سوم تیر ۱۳۹۰ساعت 22:52  توسط مدیر وبلاگ  | 

محمداسماعیل محمدزاده" به توانمندسازی اجتماعی معلولان در مازندران اشاره و تصریح كرد: در حوزه اجتماعی هماهنگی‌های لازم درباره مناسب سازی اماكن عمومی با دستگاه‌ها و نهادها، اشتغال جامعه هدف از طریق كارفرمایی و خویش‌فرمایی برای توانمندسازی جامعه، بیمه زنان سرپرست خانوار و بیمه معلولان و مددجویان بهزیستی انجام شد.ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه دوازدهم تیر ۱۳۹۰ساعت 12:29  توسط مدیر وبلاگ  | 

در سال جهاد اقتصادی و در راستای سیاست های عدالت محور دولت دهم و به جهت خدمت رسانی کامل تر به واحد های ارائه خدمت توسط سازمان بهزیستی کلیه واحدهایی که از سازمان بهزیستی مجوز اخذ کرده اند می بایست از طریق نشانی اینترنتی www.behzisti.ir حداکثر تا تاریخ 18 تیرماه 1390نسبت به ارائه اطلاعات صحیح مرکز در این سامانه و ثبت نام اقدام نمایند. بدیهی است کلیه خدمات سازمان به مراکز تحت پوشش منوط به ثبت اطلاعات صحیح در این پایگاه است. مدیران مراکز باید با کلمه شناسایی و رمز پیشنهادی خود وارد سامانه شده و تمامی اطلاعات خواسته شده در هر مرحله را با دقت تکمیل کنند.


همکاران محترمی که سوالاتی در باره ثبت اطلاعات در سامانه بهزیستی دارند می توانند روز شنبه 11 تیرماه ساعت 8.5 صبح به معاونت توانبخشی بهزیستی مازندران مراجعه فرمایند.

+ نوشته شده در  پنجشنبه نهم تیر ۱۳۹۰ساعت 16:52  توسط مدیر وبلاگ  | 


رئيس محترم اداره بهزيستي شهرستان .....

سلام عليكم :

احتراما برابر گزارش واصله ، برخي افراد سودجو و كلاه بردار ، طي تماس تلفني از طريق شماره هاي ايرانسل با خانواده هاي معلولين ارتباط برقرار كرده و با معرفي خود به عنوان نمايندگان دفتر مقام معظم رهبري و يا نمايندگان دفاتر مراجع تقليد و مسئولين كشوري ، به معلولين وعده مساعدت مالي بلا عوض مي دهند و به بهانه واريز كمك هاي مالي به حساب بانكي معلولين ، آخرين گردش مالي و رمز عبور كارت آنان را دريافت و بلا فاصله نسبت به خارج نمودن موجودي حساب مددجويان از قبيل مستمري و.... اقدام مي نمايند.

لذا مقتضي است به منظور پيشگيري از هرگونه سوء استفاده هاي احتمالي ، موضوع در اسرع وقت به خانواده هاي تحت پوشش اطلاع رساني ، و در صورت مشاهده موارد مذكور، مراتب بلافاصله به اين دفتر منعكس گردد.

+ نوشته شده در  یکشنبه پنجم تیر ۱۳۹۰ساعت 23:58  توسط مدیر وبلاگ  | 

1-      هر مركز مي تواند در 3 گروه در 2 جنس ، پسر و دختر با بهره هوشي تربيت پذير زير 6 سال – 6 تا 10 سال – 10 تا 14 سال – از هرگروه سني و هر جنس يك نفر نهايتا 6 نفر را معرفي نمايد.

2-      هر جنس و هرگروه سني با هم مسابقه مي دهند.

3-      انواع ورزش در مسابقه:

الف: دو ميداني 100 متر كه به صورت گروهي براي هر گروه سني و به تفكيك هر جنس برگزار مي شود.

ب: هدف با اشكال هندسي ( توانخواه بايد توپ را داخل هر يك از اشكال هندسي صفحه روبرو پرتاپ نمايد و از اشكال هندسي مشخص عبور نمايد.)

ج: رقابت زنجيره اي   - عبور از نردبان خوابيده     - حركت از چوب موازنه    - حركت از روي تيوپ   - پريدن جفت پا از مانع    - تونل خزيدن

د: بولينگ


با سلام خدمت مدیران مراکز توانبخشی لطفا نظر به اینکه آمار معلولین رسیده جهت مسابقه در حال جمع بندی است و تقریبا اکثر مراکز ثبت نام نموده اند لذا آن دسته از مراکزی که تا بحال اقدام ننموده اند حداکثر تا یایان روز 15 تیر می توانند اقدام نمایند ضمنا بعد از این تاریخ اسامی مدد جویان ثبت نامی ترتیب اثر داده نخواهد شد و مسئولیت آن برعهده مدیران محترم مراکز خواهد بود.  مدیریت مرکز رویان

+ نوشته شده در  یکشنبه پنجم تیر ۱۳۹۰ساعت 23:56  توسط مدیر وبلاگ  |